Dámské tričko s potiskem Jawa Logo Text 2

Dámské tričko s potiskem Jawa Logo Text 2

Licencované originální pánské tričko s potiskem loga JAWA S – 5XL. Kvalitní sítotransferový potisk a textil. V případě potřeby jiné barvy trička nebo jiného umístění log na tričku, napište požadavek do textové poznámky při dokončování objednávky.


Značka
Cena: 399 Kč
Pánské

Tabulka velikostí
Koupit

Popis produktu

Tričko s potiskem legendárního znaku Jawa si najde majitele mezi nadšenci motocyklů a zejména legendární  začky JAWA. Předností naší grafiky je její originalita a důraz na vykreslení jednotlivých detailů. Všechny grafiky jsou tištěny nejmodernější tiskárnou, která umožňuje přímý tisk na textil. Tím dosahujeme precizního potisku ve vysokém rozlišení  a plnosti jednotlivých barev bez ohledu na podkladní barvu textilu.  Po tisku se každé tričko ručně balí a kontroluje kvalita zpracování.

Tiskneme na trika ve dvou střizích. Dámské a pánské s krátkým rukávem a kulatým výstřihem a to v mnoha barevných variantách. Díky vyšší gramáži 190g/m2 je tričko odolnější a pevnější 100% bavlněný materiál zajišťuje příjemné nošení. Trup trika je po stranách beze švů, díky tomu má tvarovou stálost.

S laskavým svolením společnosti JAWAUNION s.r.o. vyrábí a distribuuje Cultgarage s.r.o. Autorská práva a práva k ochranným známkám, vzorům a modelům užita se svolením společnosti JAWAUNION s.r.o. Veškerá práva vyhrazena.

Recenze (0)


Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
Nejhorší            Nejlepší

Mohlo by se vám líbit